Marihuana, która pomaga w lepszej koncentracji pacjentom z ADHD

Marihuana, która pomaga w lepszej koncentracji pacjentom z ADHD

Co warto wiedzieć o marihuanie w kontekście ADHD?

Badania jasno dowodzą, że o wiele lepszą koncentrację wykazują pacjenci z ADHD, którzy regularnie zażywają ekstrakty z medyczną marihuaną. Co ważne, takie osoby również lepiej zasypiają i jakość snu jest lepsza. Niektórzy lekarze uważają, iż ADHD jest chorobą powiązaną bezpośrednio z niedoborem endokannabinoidów. Ekstrakty z medyczną marihuaną uzupełniają te niedobory.

Medyczna marihuana w profilaktyce i leczeniu

Medyczna marihuana stosowana jest często w profilaktyce i leczeniu wielu chorób. Pacjentom, dorosłym i dzieciom, którzy borykają się z problemem ADHD, zazwyczaj przepisuje się leki konwencjonalne. Tego rodzaju leki mogą powodować, skutki uboczne, jakimi są: nerwowość, mniejszy apetyt czy bezsenność. Marihuana nie wykazuje takich skutków ubocznych.

Lepsza koncentracja dzięki marihuanie

Badania pokazały, że niektórzy pacjenci z ADHD, stosujący medyczną marihuanę, mieli większą koncentrację i dzięki temu mogli oni skupić się na nauce. Takie osoby zdołały ukończyć rozpoczęte kierunki. Większość pacjentów mających do czynienia z medyczną marihuaną stwierdziła, że ona im znacząco pomagała.

Kupowanie nasion

Praktyka kupowania nasion w Polsce jest legalna. Zezwala na to prawo polskie. Nasiona kupuje się na pojedyncze sztuki. Do tego przeznaczone są sklepy internetowe.

Sprawdź również https://nasionamarihuany.sklep.pl

Ten artykuł został zaktualizowany w dniu sierpień 22, 2022

Powinieneś przeczytać również:

Olej cbd na co pomaga

Mimo tego, że lecznicze działanie marihuany wykorzystywali już ludzie w starożytności, to teraz dostęp do leków z ekstraktami z marihuany jest znacznie ograniczony.